مهدی شکوهی کارشناس رسمی دادگستری امور گمرکی 09123707174

مقدمه

پس از ارسال ابلاغیه کارشناسی، درخواست کارشناسی در سامانه 1515 به کارتابل کارشناس/ کارشناسان رسمی ارجاع داده می‌شود تا کارشناس ابلاغیه وارده را بررسی و نسبت به پذیرش و عدم پذیرش آن اقدام نماید. در ادامه نحوه بررسی درخواست توسط کارشناس رسمی تشریح می‌گردد.

 

بررسی درخواست توسط کارشناس رسمی

پس از ارجاع درخواست به کارشناس رسمی، پیامک اطلاع رسانی به کارشناس ارسال می شود و در ادامه پس از مراجعه به حساب کاربری خود در سامانه، می‌تواند ابلاغ را مشاهده کند و نسبت به تأیید و رد درخواست اقدام نماید.

در ابتدای پنل کاربری هر کارشناسی، داشبوردی در خصوص آخرین ابلاغیه‌ها و گزارش‌های کارشناسی ثبت شده توسط ایشان با وضعیت هر کدام جهت مدیریت هرچه بهتر امور کارشناس نمایش داده شده می‌شود. در صورت دریافت ابلاغیه کارشناسی، بخش مربوط به ابلاغیه ها، یک اعلان عددی قرمز رنگ، تعداد درخواست‌های جدید را نمایش می دهد و امکان مشاهده آن برای کارشناس فراهم شده است.

پنل کارشناس

 

بدین منظور کارشناس رسمی می‌بایست در پنل خود، از منوی «ابلاغیه های من» روی رکورد درخواست کلیک نماید.

ابلاغیه های من

 

پس از کلیک روی رکورد مربوطه، امکان تأیید و رد درخواست برای کارشناس رسمی وجود دارد.

تأیید درخواست کارشناسی

 

در صورتی که کارشناس رسمی درخواست را تأیید نکند و روی گزینه «رد وظیفه» کلیک نماید، در پنجره ظاهر شده مطابق شکل زیر، علت رد درخواست را ثبت می کند و درخواست به کارتابل کارشناس ارجاع دهنده جهت بررسی ارسال می‌شود و بررسی توسط کارشناس ارجاع دهنده مطابق راهنمای ثبت درخواست کارشناسی انجام می‌شود.

رد وظیفه

در صورتی که کارشناس رسمی درخواست را تأیید نماید و روی گزینه «قبول وظیفه»، کلیک کند، پنجره ای مطابق شکل زیر ظاهر می شود که تأیید نهایی کارشناس ثبت می گردد.

قبول وظیفه

پس از قبول وظیفه، کارشناس می بایست کار کارشناسی را انجام دهد و در انتهای فرایند کارشناسی مطابق راهنمای ثبت گزارش کارشناسی، نسبت به ثبت گزارش خود در سامانه اقدام نماید.
 

همچنین چنانچه پرونده شما در دادسرا مطرح شده و نیاز به بررسی تخصصی دارد ، بهتر است از قاضی شعبه درخواست کارشناس نموده و با بررسی کارشناسی و تخصصی به حق خود خواهید رسید.

جهت مشاوره تماس بگیرید

09123707174

02144381154

کارشناس رسمی
کارشناس دادگستری
کارشناس امورگمرکی
کارشناس امور گمرکی
کارشناس رسمی دادگستری
کارشناس رسمی دادگستری گمرکی
کارشناس رسمی گمرکی
کارشناس رسمی امور گمرکی
کارشناس دادگستری گمرک
کارشناس دادگستری بازرگانی

 

 

شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری کشور

سامانه کارشناسان قوه قضاییه

لیست کارشناسان رسمی دادگستری

سامانه کارشناسان رسمی دادگستری

نمونه سوالات کارشناس رسمی دادگستری

جستجوی کارشناسان رسمی دادگستری

سامانه کارشناس رسمی دادگستری

تعرفه کارشناسان رسمی دادگستری

کارشناس رسمی،کارشناس دادگستری،کارشناس امورگمرکی،کارشناس امور گمرکی،کارشناس رسمی دادگستری،کارشناس رسمی دادگستری گمرکی،کارشناس رسمی گمرکی،کارشناس رسمی امورگمرکی،کارشناس دادگستری گمرک،کارشناس دادگستری بازرگانی، تعرفه کارشناس رسمی، حق الزحمه کارشناسی، هزینه کارشناس رسمی، انتخاب کارشناس رسمی